Metin2-Offensive Private Server
5 Dk'Kanızı Ayırıp Uye Olursanız Sevınırız.Msn Iletısını Onaylamadan Uyelıgınız Aktıflesmez.. Not: Sitemiz Misafirlere Acıktır.

Counter Strike Aşk Sözleri 212
5 Dk'Kanızı Ayırıp Uye Olursanız Sevınırız.Msn Iletısını Onaylamadan Uyelıgınız Aktıflesmez.. Not: Sitemiz Misafirlere Acıktır.

Counter Strike Aşk Sözleri 212
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taarruz Simdi Başlıyor

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Anket
Hangi Oyunu Oynuyorsunuz ??
Metin2
Counter Strike Aşk Sözleri Vote_lcap50%Counter Strike Aşk Sözleri Vote_rcap
 50% [ 2 ]
Knight Online
Counter Strike Aşk Sözleri Vote_lcap0%Counter Strike Aşk Sözleri Vote_rcap
 0% [ 0 ]
CrossFire
 0% [ 0 ]
4Story
 0% [ 0 ]
İstanbul Kıyamet Vakti
Counter Strike Aşk Sözleri Vote_lcap25%Counter Strike Aşk Sözleri Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Counter Strike
Counter Strike Aşk Sözleri Vote_lcap25%Counter Strike Aşk Sözleri Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Warcraft
 0% [ 0 ]
Silkroad Online
 0% [ 0 ]
Wolfteam
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 4
En son konular
» Age Of Mythology Hileleri
Counter Strike Aşk Sözleri Icon_minitimeSalı Şub. 28, 2012 1:36 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» Age Of Empires Hileleri
Counter Strike Aşk Sözleri Icon_minitimeSalı Şub. 28, 2012 1:35 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» Need For Speed Underground Hileleri
Counter Strike Aşk Sözleri Icon_minitimeSalı Şub. 28, 2012 1:33 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» Need For Speed Most Wanted Hileleri
Counter Strike Aşk Sözleri Icon_minitimeSalı Şub. 28, 2012 1:31 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» GTA San Andreas Hileleri
Counter Strike Aşk Sözleri Icon_minitimeSalı Şub. 28, 2012 1:27 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» GTA Vice Ciity Hileleri
Counter Strike Aşk Sözleri Icon_minitimeSalı Şub. 28, 2012 1:26 pm tarafından TcBySpDyKoRSaN

» AmxMod Komut ve Harf Yetkileri
Counter Strike Aşk Sözleri Icon_minitimePaz Şub. 26, 2012 4:38 pm tarafından Achilles

» Beşiktaş JK
Counter Strike Aşk Sözleri Icon_minitimePaz Şub. 26, 2012 4:26 pm tarafından MoRFiN

» Derbide muhtemel 11'ler
Counter Strike Aşk Sözleri Icon_minitimePaz Şub. 26, 2012 3:30 pm tarafından Achilles

Haftanın en aktif yollayıcıları
No user
Reklam Alanı
TopList

Zirve100 Toplist
_______________ - Toplist _______________ _______________ www.hitsiteler.net Sitenize hit katın sitenizin ücretsiz reklamını yapın hitsiteler.net toplist siteni ekle ziyaretci sayini arttir _______________ Turkcelist.Com Türkiyenin Hit Siteleri

Counter Strike Aşk Sözleri

YazarMesaj
MoRFiN
Üye
MoRFiN

Counter Strike Aşk Sözleri Empty
MesajKonu: Counter Strike Aşk Sözleri   Counter Strike Aşk Sözleri Icon_minitimeC.tesi Şub. 25, 2012 1:32 pm

İçimde hiç patlamayan bir c4 var. Defuse kit’im olurmusun?

- Seni seninle yaşamak varken, sensiz wallcılarla yaşamak zoruma gidiyor..

- Hani ak47 vardır hs anlatır, hani hileci vardır speed anlatır, birde aşk vardır beni hayattan banlatır.

- Round nedir ki? Başlar biter! Ak47 nedir ki? Hs atar gider! C4 nedir ki? Patlar biter! Ama sana olan kurşunlarım sonsuzdur, ancak sizin basede biter..

- Ölüm ölüm dediğin nedirki gülüm, ben senin için c4 kurmayı göze almışım..

- Seni her düşündüğümde bir terörist vuruyorum. Benim artık top15′de adım var.

- Sevgilimi koluma takarım, dust2′de 3-5 tur atarım. Olmadı birde mer yaparım. Gördüğün gibi çok pro’yum..

- Bir awp mermisi olmak isterdim. Neden mi? Düşmanın seni awp ile vurduğunda vücudunun derinliklerine girip bir daha çıkmamak için..

- Bir havuz gördüm uçurumun en altında. Benim olmazsan uçumrumdayım ya da en altında.

- Kalbim kalbindeki c4′ü defuse edecek kadar adi ise, ellerim consola disconnect yazacak kadar asildir.

- Bir ak47 mermisi seni seviyorum anlamı taşısaydı, ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inanki admin beni serverdan banlardı.

- Girdim dün servera baktım wallcılar burada, seni gördüm elim kaydı bütün wallcılar yana yattı.
https://metin2offensive.ace.st/

Counter Strike Aşk Sözleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Counter Strike
» Counter-Strike Geniş Bilgi
» Counter-Strike - De Dust (Animasyon)
» Counter-Strike - De Dust2 (Animasyon)